תיירות, מלונות וחברות תעופה

  לקבלת הצעת המחיר

  המשתלמת ביותר

  חייגו 072-395-4718
  או מלאו פרטים:


  תנאי מבצע

  יש לך רשימה מעל
  מיליון הודעות?
  פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!

  פתרונות שיווק דיגיטלי לענף התיירות – העולם בכפות ידיכם

  בעולם הדיגיטלי של ימינו כל עסק צריך מערך שיווק חכם שיקדם אותו ויגדיל את מספר הלקוחות והרכישות שלו. חברת יוניסל מתמחה ביצירת פתרונות שיווק דיגיטליים לעסקים מסוגים שונים וביניהם חברות מתחום התיירות. חברות תעופה וחברות תיירות, מלונות ואתרי אירוח, חברות להשכרת רכב, או כל חברה המספקת שירותים דומים שואפת ליצור כמה שיותר כניסות ולידים באתר שלה, להגדיל את מאגר הנתונים ולייצר קמפיין שיווקי מדויק לה. בדיוק לשם כך אנחנו מציעים את הניסיון והמומחיות שלנו ביוניסל.
    

  שיווק דיגיטלי – יצירת מערכת יחסים עם הלקוח

  החשיבות המרכזית של השיווק הדיגיטלי היא בהזרמה של לקוחות לדף הנחיתה באתר, יצירת לידים ובניית מערכות יחסים עם לקוחות פוטנציאליים או קיימים. נזכיר כאן כי לידים הם פניות שביצעו לקוחות לאחר שהשאירו את פרטיהם לצרכי קבלת מידע נוסף, שאלות, הצטרפות לניוזלטר, הרשמה להטבה או כל צורך אחר. הכניסה לאתר מתבצעת דרך דף הנחיתה הכולל הזמנה ברורה ופשוטה לביצוע פעולה מהסוג הזה. איסוף פרטים באופן כזה מגדיל את מאגר הנתונים של העסק ומאפשר לו לייצר פניות ממוקדות, להגדיל את מספר
  הרכישות ולבנות קשרים טובים ויציבים עם הלקוחות.
  יוניסל מערכת דיוור אלקטרוני - טיול

  העולם בכף ידך – שיווק דיגיטלי לחברות תיירות

  חברת יוניסל מציעה מגוון של כלים לשיווק ופרסום דיגיטלי המאפשרים לעצב את מערך הקידום של החברה על פי המאפיינים והצרכים הספציפיים שלה. כלים אלו כוללים בניית דפי נחיתה שיגדילו את יחס ההמרה (כלומר ייצרו יותר לידים) ויגדילו את מאגר הנתונים, מערכות חכמות שיוצרות פילוח ומיקוד של תכנית השיווק וכמובן תמיכה וליווי של אנשי המקצוע שלנו לאורך כל הדרך. כך לדוגמא, חברת תיירות יכולה לבנות בעזרתנו אסטרטגיית שיווק שתפעל על פי פילוח של מאגר לקוחות קיימים ופוטנציאליים, ותשלח באופן אוטומטי הודעות על מבצעים מיוחדים או שירותים חדשים ללקוחות ספציפיים על פי נתוניהם, העדפותיהם והיסטוריית הרכישות שלהם. בהמשך נראה ביתר פירוט כיצד פועלים כלי האוטומציה במערכת דיוור אלקטרוני שמציעה חברת יוניסל, וכיצד הם מאפשרים לדייק בפנייה ללקוחות חדשים, לטפח לקוחות קיימים ואף לייעל את התקשורת הפנים ארגונית בחברה.
    

  דיוור אלקטרוני – יעילות ואפקטיביות

  דיוור אלקטרוני מתבצע על ידי שליחת אימיילים וניתן לשלב בהם גם שליחת מסרונים (הודעות SMS) והוא מיועד ליצירה, שימור ושיפור של קשרי החברה עם לקוחותיה. כך למשל הוא יכלול פנייה ללקוחות חדשים, הודעות על מוצרים או שירותים חדשים לכלל הלקוחות, יידוע בדבר הנחות ומבצעים ועוד. כלי זה הוא בעל ערך החזר השקעה (ROI) גבוה, בשל היכולת שלו להעביר מידע ומסרים למספר רב של נמענים בעלות זניחה והוא מאפשר גם מעקב אחר הקמפיין ומשוב לגבי יעילותו. בנוסף, בעידן המואץ של ימינו, כמעט לכל אדם יש תיבת דואר אלקטרוני ומכשיר טלפון סלולרי, בדרך כלל חכם. כלי זה הוא נגיש ופשוט לרובם המוחלט של קהלי היעד והוא מוכיח את עצמו כבעל אפקטיביות גבוהה.

  מערכות דיוור אלקטרוני חכמות לחברות התיירות

  יוניסל מציעה מערכות דיוור אלקטרוני אוטומטיות, שיוצרות עבור חברות התיירות רשת שיווקית שלמה על פי מיקוד שנקבע מראש. באמצעות המיקוד לפי פילוח, כל קבוצת לקוחות תפעל באופן שונה. למשל, ניתן לקבוע כי תוכן מסוים יועבר רק לנשים אם מדובר במלון המציע סוויטה רומנטית, או רק לבני 40 ומטה אם מדובר בטיסות לדרום אמריקה, רק למי שהתעניין במוצר או שירות ספציפי, או לכל קבוצה אחרת שתגדירו בעצמכם על פי צרכי החברה. לקוחות יכולים להיות שייכים לקבוצות שונות כך שאזורי ההשקה שלהם שונים, ולמעשה כל לקוח מקבל את פילוח המסרים המדויק לו ביותר בכל רגע נתון. אנשי המקצוע שלנו יובילו את התהליך וידריכו אתכם בכל שלב כך שתוכלו לעצב את מערכת השיווק האפקטיבית והממוקדת ביותר.

  שיווק דיגיטלי מתקדם לחברות תיירות – איך זה עובד?

  כדי להבין איך זה עובד, נפרט מעט על אופן פעולת המערכת. לאחר שלקוח קיים או פוטנציאלי ביצע פעולה בדף הנחיתה, הוא יקבל רצף של מסרים עוקבים ומתוכננים שיגיעו אליו על פי הטריגרים השונים שקבעתם לאורך המסלול, ועל פי בחירתו, כמו למשל הצטרפות לניוזלטר של החברה.

  • במקביל, המערכת תשלח מסרונים למכשירים הניידים של הנמענים, בכדי ליצור מעגל התקשרות שיוצר סינרגיה בין המסרים השיווקים בשתי פלטפורמות להעברת מסרים מידיים שיפרו את תהליך ההמרה ויניעו את הלקוחות לפעולה הרצויה עבורכם. בנוסף המערכת מספקת נתונים המכילים סטטיסטיקות ומידע שיסייע לכם להסיק מסקנות ולשפר את הביצועים בקמפיינים הבאים.

  יצירת מערכת יחסים טובה עם הלקוחות

  חברות תיירות שואפות לא רק לייצר מספר גדול של לקוחות, אלא גם ליצור מערכות יחסים טובות ויציבות עם הלקוחות הקיימים. התפקיד שלנו ביוניסל הוא ליצור עבורכם את הפולו אפ המיטבי ואת הדרכים היעילות והכדאיות ביותר ליצירת יחסים כאלו, כך שתוכלו לדעת שאתם תמיד בקשר עם לקוחותיכם, מעדכנים אותם בכל המבצעים והשירותים הרלוונטיים להם ומעודכנים בשינוי פרטיהם. במקביל, הם יכולים ליצור אתכם קשר באופן זמין ופשוט, לקבל מענה מיידי ולמצוא בקלות את השירות שהם מחפשים. לקוחות מרוצים הם לקוחות נאמנים והם גם מהווים מקור ללקוחות חדשים על ידי המלצה והפנייה של בני משפחה, קולגות וחברים.

  יוניסל – פתרונות שיווק דיגיטלי וניהול פנים ארגוני

  כלי השיווק הדיגיטלי של יוניסל מאפשרים לכם לבנות מערך שיווקי מקיף, דינאמי וממוקד, אך בכך לא מסתכמות חשיבותם ויעילותם. הם מהווים גם כלי מיטבי לניהול פנים ארגוני, להעברת מסרים בתוך ובין המחלקות השונות, ולניהול התקשורת בין בעלי התפקידים השונים בחברה. מערך שיווק דיגיטלי מאפשר לחברה לנהל בו זמנית הן את קשרי הלקוחות והקידום שלה והן את התקשורת הפנים ארגונית שלה באופן אוטומטי, יעיל ובעלות כדאית.
  נציגי חברת יוניסל מעניקים שירות אדיב והדרכה מקצועית לחברות התיירות הפונות אליה, וילוו אתכם כדי ליצור את הקשר הראשוני ולצאת לדרך עם קמפיין השיווק הדיגיטלי המדויק לקידום העסק שלכם.

   לקבלת הצעת המחיר

   המשתלמת ביותר

   חייגו 072-395-4718
   או מלאו פרטים:


   תנאי מבצע

   יש לך רשימה מעל
   מיליון הודעות?
   פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!