רשתות שיווק

  לקבלת הצעת המחיר

  המשתלמת ביותר

  חייגו 072-395-4718
  או מלאו פרטים:


  תנאי מבצע

  יש לך רשימה מעל
  מיליון הודעות?
  פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!

  שיווק דיגיטלי מתקדם לרשתות השיווק

  כל איש שיווק, בעל עסק או מנהל חברה יודע שהנכס העיקרי של חברות ועסקים שונים הוא מאגר הלקוחות שלהם. חברות משקיעות את עיקר משאבי השיווק והקידום שלהן בניהול קשרי הלקוחות, ולכן תלויות בקיומן של מערכות שיווק דיגיטלי מתקדמות וחכמות. חברת יוניסל מתמחה במתן פתרונות שיווק דיגיטלי, עם 15 שנות ניסיון, רמת מקצועיות מיטבית ושירות מסור ללא פשרות. השאיפה שלנו ביוניסל היא להעניק פתרונות שנותנים מענה מקיף, אפקטיבי ויעיל לחברות ועסקים בתחומים ובענפים השונים בשוק, ובכלל זה לרשתות השיווק. בעשור האחרון צמחו רשתות רבות והן נדרשות להפעיל מערכי שיווק וקידום אפקטיביים, ואנו מעניקים להן את הכלים החדשניים, הידע המתקדם והמערכות המשתלמות ביותר.

  שיווק דיגיטלי לרשתות השיווק

  חברת יוניסל מציעה לרשתות השיווק כלים חדשניים לקידום ופרסום דיגיטליים המאפשרים בנייה של מערך שיווקי מדויק למאפיינים והצרכים המיוחדים שלהן.
  • כלים אלו יוצרים רשת מתוחכמת ומורכבת אבל פשוטה ונוחה לתפעול, שמאפשרת לנהל את קשרי הלקוחות באופן שלם ומיטבי.
  • החל מטרום הגיוס, דרך שלב ההצטרפות וכל נקודות המגע, הפתרונות של יוניסל מאפשרים לרשתות השיווק להעמיק את נאמנות הלקוחות ולבנות איתם מערכות יחסים לאורך זמן. אנשי המקצוע המנוסים שלנו מלווים כל קמפיין באופן אישי ומעניקים את כלל השירותים הנדרשים כמו כתיבה שיווקית ועיצוב גרפי.
  אייקון של עגלת קניות

  שיווק דיגיטלי – ניהול קשרי לקוחות

  מטרתו העיקרית של השיווק הדיגיטלי היא להזרים לקוחות פוטנציאליים לדף הנחיתה באתר, לאסוף פרטים אישיים וצרכניים, ולהגדיל את בסיס הנתונים של הרשת. מאגר נתונים רחב מאפשר פילוח ממוקד והפנייה של מסרים ברמת דיוק גבוהה לכל נמען, כך שניתן יהיה לענות על צרכיו, להגדיל את ההיענות וליצור מערכות יחסים יציבות עם הלקוחות.

  • קמפיין אפקטיבי מייצר מספר גדול של לידים, כלומר פעולות בהן הנכנסים לאתר משאירים את פרטיהם, כמו הצטרפות לניוזלטר או למועדון לקוחות, התעניינות במוצר או בשירות ובקשה לפרטים נוספים ומגוון פעולות נוספות. לאחר מכן מתבצע פילוח והתאמה של כל קבוצת נמענים למסרים שונים על פי נקודות מגע שונות, והזרמה של המידע באינספור מסלולים ספציפיים לכל לקוח או קבוצת לקוחות. כך נוצרת היכרות עם הלקוח ודיוק מרבי של סוג הפניות אותו הוא מקבל, ומעמיקה הנאמנות שלו לרשת.

  יתרונות הדיוור האלקטרוני של יוניסל

  דיוור אלקטרוני הוא סך הפעולות של העברת מידע במסרונים (SMS) ובדוא"ל (אימייל) בעלי תכנים שיווקיים לקבוצות נמענים גדולות, והוא משמש כלי מרכזי לניהול כלל קשרי הלקוחות. הודעות על מבצעים, מוצרים חדשים, הטבות לחברי מועדון, שינויים ושיפורים ברשת ובשירותיה ומסרים דומים מועברות לנמענים שונים על פי הצמתים השיווקיים המגוונים. כלי זה הוא רב ערך מסיבות רבות.  יש לו ערך החזר השקעה גבוה משום שהוא מאפשר להעביר מידע למספר גדול של נמענים בעלות אפסית. הוא נגיש, זמין ונוח לשימוש עבור הרוב המוחלט של הקהלים, ומוכיח את האפקטיביות שלו בכל עת. בנוסף, הוא מאפשר מעקב מקיף אחר הקמפיין, משוב מידי על יעילותו ושיפור שלו בכל נקודת זמן.

  מערכות הדיוור האלקטרוני המתקדמות של יוניסל לוקחות אותו צעד אחד קדימה באמצעות כלי האוטומציה החדשניים שלהן, ומנהלות עבור רשתות השיווק את כלל קשרי הלקוחות שלהן על פי מספר גדול של טריגרים, כלומר צמתים בהם נקבע כי המערכת תכנס לפעולה, ומאפשרות יצירת מסלולים אישיים התואמים באופן המרבי כל לקוח. המערכת מתעדכנת באופן שוטף בשינויים במאגר הנתונים ומנתבת את המסרים באופן מדויק, מגדילה את אחוזי ההיענות ויוצרת תחושת יחס אישי.

  בניית מערכות יחסים – איך זה עובד?

  מאגר הנתונים של הרשת מכיל נתונים אישיים וצרכניים אודות הלקוחות, ומתעדכן באופן שוטף. כל שינוי בפרטי הלקוח, כמו מעבר דירה, פתיחת עסק, התרחבות המשפחה ונתונים דומים, הוא בעל השפעה על צרכיו ועל סוג הקשר איתו.

  המערכת מקבלת את הנתונים ומעבירה את המסרים התואמים לכל רגע נתון. כך למשל לקוח שהעתיק את מקום מגוריו יקבל הודעות על מיקום סניף הרשת הקרוב אליו, מבצעים בסניף והטבה לרגל מעבר הדירה. במקביל הוא יקבל הטבה לרגל יום הולדתו, וכשייוולד לו ילד נוסף יוצעו לו מבצעים על מוצרי תינוקות. בדומה, ההגדרות הראשוניות של המערכת ישלחו הודעות מסוימות רק לנשים אם מדובר במבצעים על מוצרי היגיינה, לכל בעלי העסקים כשמגיע מוצר חדש שמתאים לבתי עסק, כפל הטבות לבני קבוצות משיקות, וכל הגדרה המקדמת את האסטרטגיה השיווקית של הקמפיין.

  דיוור אלקטרוני מתקדם לתקשורת פנים ארגונית

  כלי הדיוור האלקטרוני של יוניסל מהווים את הפתרון החכם והמשתלם לניהול קשרי הלקוחות וליצירת מערך שיווקי מקיף, אפקטיבי ודינאמי.

  • במקביל, הם מאפשרים לרשת השיווק לנהל את כלל התקשורת הפנים ארגונית להזרמת מידע ומסרים בין ובתוך הסניפים והמחלקות השונות ובין בעלי התפקידים ברשת.
  • הפלטפורמה נוחה ונגישה וניתן להעביר נתונים רבים בפשטות וביעילות תוך חיסכון בכוח אדם ובמשאבים. רשתות השיווק נהנות משירות מקצועי, מהיר ואדיב שמעניקים נציגי השירות שלנו, ואנו מספקים את התמיכה הנדרשת בכל רגע על מנת לוודא שהמערכת מספקת את המענה השלם לצרכיה השיווקיים והארגוניים של הרשת.
    

  יוניסל – מקצועיות גבוהה ושירות מסור

  אנחנו ביוניסל שואפים להיות שותפים להצלחה של רשתות השיווק להן אנו מספקים את הפתרונות המתקדמים שלנו. כמי שמבינים היטב את חשיבותה של מערכת היחסים עם הלקוח, חשוב לנו להכיר היטב את הלקוחות שלנו, להתחבר אליהם ולהעניק להם יחס אישי. אנו כאן כדי לתת את המענה המדויק ביותר לרשתות השונות, מתוך שילוב בין הידע המקצועי העשיר שלנו, הכלים הטכנולוגיים המתקדמים, והכרות עם נתוניה וצרכיה השיווקיים של הרשת. כדי להתחיל את ההכרות אתנו, צרו אתנו קשר ונוכל לצאת ביחד לדרך שהיא תחילתה של מערכת יחסים נפלאה.

   לקבלת הצעת המחיר

   המשתלמת ביותר

   חייגו 072-395-4718
   או מלאו פרטים:


   תנאי מבצע

   יש לך רשימה מעל
   מיליון הודעות?
   פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!