קמעונאות

  לקבלת הצעת המחיר

  המשתלמת ביותר

  חייגו 072-395-4718
  או מלאו פרטים:


  תנאי מבצע

  יש לך רשימה מעל
  מיליון הודעות?
  פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!

   שיווק דיגיטלי מתקדם לקמעונאות

  שיווק דיגיטלי לקמעונאות הוא תחום דינאמי ומורכב.

  • שינויים מהירים בטכנולוגיה, בשוק ההון וברגולציה, וכן בנתוני הצריכה של הקהלים השונים, מהווים אתגר בלתי פוסק עבור חברות הקמעונאות. כדי ליצור מיתוג נכון ולהרחיב את מאגר הלקוחות שלהן הן נדרשות להפעיל מערכות מתקדמות ויעילות לניהול קשרי הלקוחות וליצירת קמפיין שיווקי אפקטיבי.
  • חברת יוניסל מתמחה בבניית מערכי שיווק מתקדמים שעונים על הצורך הזה.

  עם למעלה מחמש עשרה שנות ניסיון ובעזרת הכלים הטכנולוגיים החדשניים שלנו, אנחנו בונים עבור חברות ועסקים מכל התחומים במשק הקמעונאי קמפיינים מובילים בשיווק והפרסום הדיגיטליים.

   חשיבות השיווק הדיגיטלי

  כל בעל עסק יודע כי בעידן הדיגיטלי של ימינו לא ניתן לקדם את המוצר או החברה שלו ללא שימוש נכון בכליי השיווק הדיגיטלי.

  • כלים אלו כוללים בעיקר את הדיוור האלקטרוני, שנועד לפנות אל כל לקוח באופן אישי באמצעות מסרונים ומיילים, והוא הערוץ שדרכו נבנה ונשמר הקשר אתו.
  • כמו כן הם כוללים מערך שלם של אפשרויות טכנולוגיות להזרמה של לקוחות קיימים או פוטנציאלים אל אתר החברה או העסק, כמו POP-UPS, דפי נחיתה, אוטומציה בפילוח ובניתוב המידע והפקת דוחות ומשוב לשיפור הקמפיינים.
  • המטרה של קמפיין השיווק היא להרחיב את מאגר הנתונים של העסק ואת האפשרות לפנות אל הלקוחות באופן ממוקד וליצור איתם מערכות יחסים שוטפות ויציבות.
  • דף הנחיתה באתר כולל הנעה לפעולה ושאלון פרטים של המשתמש, והוא מאפשר איסוף של נתונים אישיים וצרכניים של הלקוחות הפוטנציאלים או הקיימים. מערכות הדיוור האלקטרוני מתעדכנות באופן רציף בשינויי הפרטים, ומתאימות את משלוח המסרים הרלוונטיים.
  מבצעים

  דיוור אלקטרוני מתקדם

  מערכת הדיוור האלקטרוני של יוניסל לוקחת את הקמפיינים השיווקיים צעד גדול קדימה.

  • בעזרת פלטפורמה פשוטה ונוחה לשימוש היא מייצרת מערך מתוחכם ומורכב שמאפשר רמת דיוק מרבית בהתאמת המסרים ללקוחות השונים.
  • היא חוסכת לחברה או העסק זמן יקר, משאבי אנוש וכסף רב בכך שהיא למעשה מנהלת עבורה את כלל קשרי הלקוחות, החל מרגע המגע הראשוני ולאורך כל הדרך. הכלים האוטומטיים שלנו מאפשרים לכם ליצור אינספור מסלולים אישיים עבור כל לקוח, על ידי הגדרות ראשוניות של הטריגרים, כלומר הצמתים השיווקיים הקובעים מתי הם ייכנסו לפעולה. החברה קובעת מראש את הגדרות המערכת, בעזרת הייעוץ והליווי המקצועיים שלנו. בכל רגע נתון אפשר לשנות את ההגדרות הראשוניות ולהתאים אותן לשינויים בחברה או בעסק, במאגר הנתונים או בתנאי השוק, ולשפר אותן על פי המשוב שהמערכת מפיקה.

  שיווק דיגיטלי לקמעונאות – המומחיות שלנו

  בסביבה הקמעונאית המתפתחת נדרשות החברות השונות להתאים את עצמן לקצב השינויים וההתרחבות במגמות השוק.

  הקדמה הטכנולוגית מציעה לצרכנים מגוון אינסופי של אפשרויות, ויש צורך באסטרטגיה שיווקית עדכנית ובכלים מתקדמים כדי ליצור את הקמפיין הנכון ולקדם את החברה בבטחה. שנות הניסיון הרבות שלנו אפשרו לנו להכיר היטב את השווקים השונים ואת תהליכי הצמיחה של חברות ועסקים ולהתמחות בקידומם.

  מערכות הדיוור האלקטרוני של יוניסל מספקות פתרונות מקיפים ומשתלמים עבור חברות, רשתות ומותגים, ומנהלות עבורן את קשרי הלקוחות לאורך כל השלבים ונקודות המגע.

  המטרה שלנו היא ליצור עבור החברות השונות מערכות יחסים ארוכות ודינאמיות עם לקוחותיהן, ולוודא כי כל בית עסק, מותג או רשת מקבלים את המענה המדויק והמיטבי עבור צרכיהם העסקיים והשיווקיים.

  איך זה עובד?

  ההגדרה הראשונית של המערכת מאפשרת לכם לקבוע את הטריגרים שיפעילו אותה. לדוגמה, ניתן להגדיר כי הודעות מסוימות יישלחו רק לחברי מועדון, או רק ללקוחות חדשים, לפי פילוח גילאים, על פי הוותק של הלקוח, או כל קבוצת פילוח אחרת שתגדירו. כל לקוח משתייך לקבוצות שונות במקביל ומקבל בסופו של דבר סדרה מתוכננת היטב של הודעות שמתאימות באופן המרבי לנתוני הצריכה שלו. רמת דיוק כזו מגדילה את אחוז ההיענות ומעמיקה את נאמנות הלקוח.

  • המערכת מספקת משוב רב ערך בזמן אמת, מפיקה דוחות ומכוונת לשינויים ולשיפורים שיש לבצע בהגדרות. כך למשל המערכת מזהה מיילים שלא נפתחו, משווה בין אחוזי ההיענות למסרונים לעומת מיילים, מאתרת תקלות ומספקת סטטיסטיקה כוללת אודות יעילות הקמפיין. בנוסף, ניתן להתאים את הכתיבה השיווקית ואת העיצוב הגרפי של ההודעות השונות לפי קבוצות הנמענים, להגדיל את תחושת היחס האישי ולמקסם את רמת הדיוק של כל פנייה.

  דיוור אלקטרוני לניהול פנים ארגוני

  מערכות הדיוור האלקטרוני המתקדמות של חברת יוניסל מעניקות פתרונות שיווק דיגיטליים מובילים שיענו על כל צרכי הפרסום והקידום של החברה שלכם. אבל היכולות שלהן לא מסתכמות רק בזה, משום שהן מנהלות עבורכם גם את כלל התקשורת הפנים ארגונית, בין ובתוך המחלקות השונות ובין בעלי התפקידים.

  • התפעול שלהן קל ונגיש והן מנתבות את מכלול המסרים, ההודעות והמידע שעובר בתוך החברה, ומבטיחות את התנהלותה השוטפת התקינה. בכך הן חוסכות לכם משאבים רבים נוספים, ודואגות לניהול שלם ומיטבי של שני תחומים מרכזיים בחברה, הן ניהול קשרי לקוחות והן התקשורת הארגונית.

  מקצועיות, ניסיון ושירות מסור

  אנחנו ביוניסל הראשונים להכיר בחשיבותה של מערכת היחסים עם הלקוח ועושים הכול על מנת לתת את המענה המדויק והנכון יותר בכל רגע נתון. המטרה שלנו היא ההצלחה שלכם, ולשם כך אנחנו מקפידים להיטיב להכיר את מאפייני החברה וצרכיה הספציפיים, את השירותים או המוצרים שהיא מציעה ואת מטרותיה העסקיות. כל קמפיין שלנו זוכה לליווי אישי של מנהל קמפיין שדואג לתיאום השלם בין צרכי החברה, הכלים הטכנולוגיים, והידע העשיר של יוניסל במתן פתרונות בשיווק הדיגיטלי.

  בנוסף כולל הקמפיין שלנו את כלל השירותים הנלווים כמו עיצוב גרפי וכתיבה שיווקית.

  • נציגי השירות שלנו מעניקים שירות זמין ומהיר, אדיב ומסור וידריכו אתכם לגבי כל פנייה בצורה מקצועית ואמינה. פנו אלינו ליצירת קשר ונוכל לצאת ביחד לדרך ולייצר עבור החברה, הרשת או העסק שלכם את מערך השיווק הדיגיטלי שיבסס ויקדם אותה, וייתן לה את היתרונות הנדרשים כיום בשוק.

   לקבלת הצעת המחיר

   המשתלמת ביותר

   חייגו 072-395-4718
   או מלאו פרטים:


   תנאי מבצע

   יש לך רשימה מעל
   מיליון הודעות?
   פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!