משרדי ממשלה ורשויות מקומיות

  לקבלת הצעת המחיר

  המשתלמת ביותר

  חייגו 072-395-4718
  או מלאו פרטים:


  תנאי מבצע

  יש לך רשימה מעל
  מיליון הודעות?
  פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!

  שיווק דיגיטלי מתקדם למשרדי ממשלה ורשויות מקומיות

  בעידן הדיגיטלי של ימינו כל חברה או ארגון זקוקים לכלים מתקדמים לניהול קשרי הלקוחות שלהם ולדיוור אלקטרוני, ובכלל זה משרדי הממשלה והרשויות המקומיות.

  • חברת יוניסל מתמחה במתן פתרונות לשיווק דיגיטלי, לדיוור אלקטרוני ולניהול מיטבי של כלל התקשורת של הארגון, הן עם מקבלי השירות והן לצרכי התקשורת הפנים ארגונית. עם ניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים חברת יוניסל היא מהמובילות בתחום. לאורך השנים ייצרנו קמפיינים שיווקיים ופתרונות דיגיטליים עבור אלפי עסקים, חברות וארגונים.
  • המערכות החדשניות שלנו נותנות מענה מקיף, אפקטיבי ומשתלם לרשויות המקומיות ולמשרדי הממשלה, ואנו מעניקים ליווי ותמיכה שוטפת לכל אורך הדרך.
    

  חשיבות הדיוור האלקטרוני

  הדיוור האלקטרוני הוא כינוי למגוון הפעולות שניתן לבצע באמצעות שליחת מסרונים (SMS) ודואל (אימייל), כמו רשימות תפוצה וניוזלטר, שמטרתן יצירת, שימור ושיפור הקשר עם הלקוחות. כלי זה הוא בעל ערך החזר השקעה גבוה משום שניתן לשלוח מסרים למספר גדול של נמענים בעלות אפסית. הוא נוח, זמין וקל לתפעול, ונגיש עבור קהלים רבים, והוא מספק מעקב אחר הקמפיין ומשוב חשוב אודות יעילותו.

  • עבור חברות וארגונים הוא משמש ערוץ עיקרי להפניה של מידע שוטף לצרכים שונים החל מניהול קשרי הלקוחות ועד לניהול התקשורת בתוך הארגון.
  שיווק דיגיטלי למשרדי ממשלה

  דיוור אלקטרוני מתקדם

  כליי האוטומציה של יוניסל לוקחים את הדיוור האלקטרוני צעד גדול קדימה, ויוצרים רשת העברת מידע שלמה ומורכבת הכוללת פעולות שונות שמגיבות זו לזו באופן דינאמי. בעזרת כלים אלו ניתן לייצר מסלול אישי וספציפי עבור כל לקוח ברמת דיוק מרבית, ולהפנות אליו את המסרים הרלוונטיים בתזמון הנכון. המערכות החכמות שלנו ביוניסל פועלות על פי הגדרות מראש, אותן קובעת החברה או הארגון, לפי צרכיה השיווקיים והניהוליים.

  • לאחר קביעת ההגדרות המערכת פועלת באופן אוטומטי ומנתבת את המידע במסלולים השונים, תוך שהיא מתעדכנת באופן שוטף בשינויים שחלים במאגר הנתונים של החברה. הפלטפורמה שלה פשוטה וקלה לשימוש וניתן לעדכן את ההגדרות הראשוניות בכל רגע, לקבל נתונים בזמן אמת לגבי רמת ההיענות, ולשנות ולשפר את הקמפיין בעקבות המשוב שהיא מספקת.
    

  דיוור אלקטרוני למשרדי ממשלה ורשויות מקומיות

  גופים וארגונים רשמיים הפועלים בהיקפים גדולים חייבים מערכות דיוור אלקטרוני מתקדמות, יעילות וכדאיות כדי לאפשר את התנהלותן השוטפת באופן תקין. חברת יוניסל מציעה מערכות מתוחכמות שמזרימות מידע באופן הכדאי ביותר. המערכות שלנו מבצעת עבור הרשות או המשרד את סך הפעולות הנדרשות, באופן אוטומטי וברמת פיקוח מיטבית.

  • ראשית הן מאפשרות להרחיב את מאגר הנתונים בעזרת איסוף לידים דרך דפי הנחיתה באתר הרשות. לידים הם כניסות לאתר שבהן השאיר הנכנס את פרטיו לצורך הצטרפות לניוזלטר, בקשה לקבלת פרטים בנוגע לשירות מסוים, שאלות לגבי טפסים והליכים שונים, וכיוצא באילו. הרחבת בסיס הנתונים מאפשרת למערכת ליצור פילוח מדויק וגמיש ולנתב את משלוח ההודעות כך שכל לקוח מקבל את ההודעות הרלוונטיות לו, בזמן המתאים ובהתאמה של הסגנון השיווקי והגרפי.

  כך למשל תשלח המערכת הודעה בדבר אירועים ייחודיים על פי קבוצות הפילוח הרלוונטיות להם, או מידע לגבי שינוי בנהלים רק למי שההליך הנדון קשור להתנהלותו מול הרשות.

    

  אז איך זה עובד?

  המערכות שלנו ביוניסל חוסכות לרשויות המקומיות ולמשרדי הממשלה זמן יקר ומשאבי אנוש, ובקיצור הרבה כסף.

  • הן מנהלות בעצמן, על פי ההגדרות הראשוניות ותוך עדכון רציף שלהן, את סך השיקולים והשקלולים הנדרשים ואת כלל קשרי הלקוחות. ניקח לדוגמה מקבלת שירות, תושבת חדשה ברשות המקומית הנדונה, אישה בשנות הארבעים לחייה, בעלת משפחה המטפלת בהוריה המזדקנים. לקוחה זו תוגדר מראש לפי כמה קבוצות שונות: כלל הנשים, למשלוח הודעות הקשורות לנושאי נשים, נשים וגברים מגיל ארבעים ומעלה, לשליחת מסרים הקשורים לקבוצת גיל זו, אימהות לילדים מתחת לגיל 18, תושבים חדשים, מידע לגבי הגיל השלישי, ושלל אפשרויות פילוח אחרות.
  • הנתונים שלה יתעדכנו בכל פעם שהיא תכנס לאתר ותענה על שאלון פרטים אישיים וצרכניים בדף הנחיתה, והמידע שיישלח אליה יותאם לנתוניה ולצרכיה בכל רגע נתון.

  המערכת תפעל גם על פי הגדרות שנקבעו מראש כמו משלוח חוזר של הודעת מייל שלא נפתחה, השוואה בין מידת ההיענות למסרונים מול מידת ההיענות למיילים, התאמה גרפית ספציפית לקבוצות פילוח שונות ומשתנים נוספים. בדרך זו כל מקבל שירות מקבל סדרה של מסרים מתוכננים היטב לפי אינספור צמתים שיווקיים בגמישות מלאה ובהתאמה בזמן אמת לשינויים בפרטי הנמענים ובשירותי הרשות או המשרד.

   ניהול התקשורת הפנים ארגונית

  כאמור, המערכות של חברת יוניסל מאפשרות לרשויות המקומיות ולמשרדי הממשלה גם לנהל את כלל התקשורת בתוך הארגון, להעברת מסרים בין ובתוך המחלקות השונות ובין בעלי התפקידים.

  • המערכות שלנו קלות ופשוטות לתפעול מהיר ויעיל, וחולשות על כלל הפעילות הארגונית. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מקצועי, אדיב וזמין, ויילוו את פעילות המערכת בכל נקודת זמן על פי הצורך. האפשרות לנהל את כלל התקשורת בארגון, הן עם קהל הלקוחות ומקבלי השירות, והן בתוך המשרד או הרשות, ממצה את ניהול המידע הדיגיטלי ואת היתרונות שהוא מספק לארגון ולהתנהלותו האפקטיבית והתקינה.
    

  מקצועיות, ניסיון ושירות מסור

  לחברת יוניסל ניסיון עשיר ורב במתן פתרונות לחברות וארגונים גדולים ומורכבים. כל קמפיין שלנו מלווה על ידי מנהל קמפיין ליווי אישי ומסור. אנו מעניקים את כל הנדרש עבור הלקוחות שלנו, כמו עיצוב גרפי לפי קבוצות הפילוח, כתיבה שיווקית ומענה לכל צורך מיוחד.

  • אנו הראשונים לדעת כי מערכת היחסים עם הלקוח או מקבל השירות היא החשובה מכל, ודואגים ליצור מערכות יחסים כאלו עם לקוחותינו כך שכל אחד מהם יקבל את הפתרון הנכון לו באופן מלא, תוך קבלת יחס אישי ושירות מהיר ואדיב.
  • פנו אלינו ליצירת קשר ונוכל לצאת לדרך יחד ולבנות עבורכם את המערך המיטבי עבור הרשות המקומית או משרד הממשלה שאתם מייצגים.

   לקבלת הצעת המחיר

   המשתלמת ביותר

   חייגו 072-395-4718
   או מלאו פרטים:


   תנאי מבצע

   יש לך רשימה מעל
   מיליון הודעות?
   פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!