בנקים ושירותים פיננסיים

  לקבלת הצעת המחיר

  המשתלמת ביותר

  חייגו 072-395-4718
  או מלאו פרטים:


  תנאי מבצע

  יש לך רשימה מעל
  מיליון הודעות?
  פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!

  פתרונות שיווק דיגיטלי מובילים לתעשיית השירותים הפיננסיים

  חברת יוניסל היא הוותיקה בארץ במתן פתרונות שיווק דיגיטלי, ומתמחה בבניית מערכות מתקדמות לניהול קשרי לקוחות, שיווק ותקשורת פנים ארגונית. במהלך השנים יצרנו קמפיינים מובילים לאלפי עסקים וארגונים מהענפים והתחומים השונים, כולל החברות הגדולות במשק. שנות הניסיון הרבות שלנו אפשרו לנו להכיר מקרוב את הצרכים השונים של התעשיות ונותני השירותים בכלכלה הישראלית, להתפתח ולהתמחות במתן המענה המתאים, ולספק מוצר שלם ואפקטיבי. תשומת לב מיוחדת ניתנת לבנקים וחברות האשראי, המעניקות שירותים שיש בהם חשיבות, רגישות ורמות גבוהות של סיכויים וסיכונים, ולכן זקוקות לניהול חכם ויעיל במיוחד של קשרי הלקוחות.

  שיווק דיגיטלי לתעשיית השירותים הפיננסיים

  בעידן הדיגיטלי שלנו מערכות הדיוור האלקטרוני מנהלות את הפונקציות המרכזיות של כל חברה, ובמיוחד של החברות הגדולות. קמפיינים לגיוס לקוחות חדשים, ניהול קשרי לקוחות, משאבי אנוש וכלל התקשורת הפנים ארגונית, כל אלו תלויים בתפקודן המיטבי של מערכות הדיוור האלקטרוני לסוגיהן השונים – רשימות תפוצה וניוזלטר (אימייל), מסרונים (POP-UPS ,(SMS, לידים ודפי נחיתה, וכלי אוטומציה חדשניים. כלים אלו, כשמפעילים אותם במקצועיות וביעילות, מנהלים עבור החברה את כלל תחומי התקשורת והשיווק שלה, ומהווים תנאי לביסוסה ולקידומה. בתעשיית השירותים הפיננסיים ישנה חשיבות עיקרית לניהול חכם, מדויק ומקיף של קשרי הלקוחות, בשל מרכזיותו, רגישותו ומורכבותו של התחום. הבנקים וחברות האשראי מתמודדים עם הצורך לנהל את קשרי הלקוחות שלהם באופן מקצועי וייחודי, ולהפעיל מערכות שיוכלו לפנות אל קהל לקוחותיהם בצורה המיטבית.
  ציור של אימייל מחשב וכסף

  שיווק דיגיטלי מתקדם

  חברת יוניסל מעניקה פתרונות ממוקדים עבור הבנקים וחברות האשראי. הכלים הטכנולוגיים החדשניים שלנו מאפשרים בנייה של קמפיינים ברמת דיוק מרבית לכל חברה על פי המאפיינים השיווקיים שלה, עם פלטפורמה נוחה ופשוטה לשימוש. כלים אלו מאפשרים איסוף לידים והרחבה של מאגר הנתונים של החברה, וניהול חכם שלו כך שעבור כל לקוח או כל קבוצת לקוחות נקבע מסלול ספציפי להעברת מסרים. החברה קובעת את הצמתים השיווקיים בהם תגיב המערכת עבור כל לקוח, והמערכת מנהלת בעצמה את הזרמת המסרים על בסיס ההגדרות האלה ותוך כדי עדכון שוטף של הנתונים. כך נוצרת רשת ברמת מורכבות אדירה, המסוגלת לנווט את המידע באינספור מסלולים שונים ולהגיב לשינויים בזמן אמת, בעוד שההשקעה הראשונית בה ואופן התחזוקה שלה הם מהפשוטים והנגישים ביותר. הפער הזה בין רמת הפילוח והמיקוד המרבית לבין הפשטות והקלות שבתפעול המערכות הוא זה שהופך את יוניסל לחברה מובילה ומאפשר לה לבנות עבור הארגונים והחברות השונות מערכים חכמים ואפקטיביים.

  דיוור אלקטרוני חכם לבנקים וחברות האשראי

  מנהלי שיווק יודעים היטב כי עיקר הצלחתו של כל גוף מסחרי תלויה ביכולת שלו לנהל את קשרי הלקוחות שלו. המשימה של שימור לקוחות היא מאתגרת תמיד, ובמיוחד עבור הבנקים וחברות האשראי. כחברות גדולות ומובילות במשק עליהן לנהל בצורה המיטבית והמשתלמת ביותר את קשרי הלקוחות שלהן, ומאחר והן מספקות שירותים פיננסיים הן נדרשות ליצור מערכות יחסים טובות ויציבות במיוחד עם לקוחותיהן. המטרה שלנו ביוניסל היא לבנות עבור חברות אלו קמפיינים ממוקדים שיעמיקו את הקשרים שלהם עם הלקוחות ויגדילו את נאמנותם לחברה. בעזרת כלי האוטומציה שלנו אנו יוצרים מערך דיוור ושיווק ברמת פילוח ומיקוד שעונה על צרכי הלקוחות השונים באופן שלם, ומאפשרת יצירת יחס אישי והתאמה גבוהה לקהל הנמענים.

  מערכות יחסים טובות עם הלקוחות – הנכס העיקרי

  מערכות הבנקאות והאשראי מבצעות פעולות רבות ומגוונות מול קהלים רחבים, ונדרשות לכלים מתוחכמים שיזרימו מידע במהירות וביעילות. הודעות בנושאי הצעת הלוואות, התראות על חריגות בחשבון, הענקת הטבות ללקוחות פעילים, עדכון מצב חשבון, הודעת אישור הלוואות ועוד רבות נשלחות בכל יום למספר גדול של נמענים. כלי האוטומציה שלנו ביוניסל מאפשרים לנתב את ההודעות על פי נתוניהם האישיים והצרכניים של הלקוחות ולייצר מסלולים מותאמים להם אישית, ליצור יחסים שוטפים, ולתת מענה מדויק לצרכיהם. כך למשל, עדכון פרטי לקוח שכולל הקמת עסק, רכישת נדל"ן או שינוי מצבו המשפחתי, יכולים להוות צומת שיווקית להצעה להלוואה או להטבה. נקודות השקה רבות יוצרות אפשרות לבניית מסלול שילווה את הלקוח לאורך האירועים השונים בחייו ויפעל בהתאם להם.  כדי לשמר נאמנות לקוחות יש ליצור איתם קשר שוטף ורלוונטי ולדייק בסוג ובתזמון של המסרים שמועברים להם. נאמנות לקוחות היא נכס מרכזי של החברה, ומהווה גם ערוץ שיווקי חשוב.

  דיוור אלקטרוני מתקדם לניהול התקשורת הפנים ארגונית

  המערכות החכמות של חברת יוניסל מנהלות עבור החברה גם את כלל התקשורת בין ובתוך הסניפים והמחלקות השונות ובין בעלי התפקידים. הפלטפורמה שלהן נוחה ונגישה, הן פשוטות לתפעול ומספקות רמת תקשורת מיטבית. ארגונים גדולים ומורכבים כמו חברות האשראי והבנקים אינם יכולים להרשות לעצמם מערכות שההפעלה שלהן מסובכת, שהאפקטיביות שלהן נמוכה או שהעלות וההשקעה בהן גבוהה. לנו ביוניסל יש ידע וניסיון שמאפשרים לנו להעניק לחברות אלו פתרונות חדשניים וכדאיים, הן ברמת השיווק וניהול קשרי הלקוחות והן ברמת התקשורת הפנים ארגונית.

  מקצועיות גבוהה ושירות מסור

  כל קמפיין שאנו יוצרים בבית היוצר של יוניסל זוכה לליווי צמוד של מנהל קמפיין, לעיצוב גרפי וכתיבה שיווקית, ולשירות והדרכה זמינים ואדיבים של נציגי השירות שלנו. מנהל הקמפיין דואג לתיאום בין המאפיינים והנתונים של הבנק או חברת האשראי, הידע והמקצועיות שלנו, והאפשרויות של הכלים המתקדמים שאנו מציעים, כדי לוודא שהמערכות מספקות באופן שלם את צרכי הבנק או החברה. אנו מתייחסים לכל קמפיין שאנו בונים כאילו היה שלנו, ודואגים לו לכל אורך הדרך, החל מיצירת הקשר הראשוני וגיוס הלקוחות, דרך כל נקודות המגע החשובות וביסוס מערכות יחסים יציבות וארוכות טווח. פנו אלינו ליצירת קשר ונשמח לצאת לדרך ולבנות ביחד את הפתרון המושלם לכם.

   לקבלת הצעת המחיר

   המשתלמת ביותר

   חייגו 072-395-4718
   או מלאו פרטים:


   תנאי מבצע

   יש לך רשימה מעל
   מיליון הודעות?
   פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!