שיווק דיגיטלי ישיר באמצעות sms ו- email markting עבור חברות ביטוח

  לקבלת הצעת המחיר

  המשתלמת ביותר

  חייגו 072-395-4718
  או מלאו פרטים:


  תנאי מבצע

  יש לך רשימה מעל
  מיליון הודעות?
  פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!

  שיווק דיגיטלי מתקדם לחברות הביטוח

  בעידן הדיגיטלי שלנו כל חברה, ארגון או עסק נמצאים במרוץ מתמיד אחר הקמפיין השיווקי האולטימטיבי. קצב ההתפתחות הטכנולוגית מהיר ודורש התאמה בלתי פוסקת של הקמפיינים לכלים החדשים והמתקדמים, ויש צורך לשמור על רמה גבוהה של שיווק וקידום כדי לאפשר צמיחה של בית העסק או החברה וליצור מיתוג מוביל.

  • כחברת פתרונות השיווק הדיגיטלי הוותיקה בארץ, יוניסל מעניקה ללקוחותיה מענה מיטבי לצורך הזה על ידי שילוב של רמה מקצועית גבוהה, ניסיון רב וכלים טכנולוגיים מהחדשניים ביותר.

  אנו מתמחים במתן פתרונות למגוון רחב של ענפים במשק הישראלי וביניהם חברות הביטוח. המטרה שלנו היא ליצור עבור חברות אלו מערך מתקדם לניהול מערכות היחסים שלהן עם לקוחותיהן, להרחבת מאגר הנתונים ולהגדלת הרכישות.

  שיווק דיגיטלי לחברות הביטוח – המומחיות שלנו

  חברות הביטוח נדרשות להיות קשובות לצרכי הלקוחות שלהן בכל רגע.

  • התנועה המתמדת בשווקים ובענפים השונים מצריכה תגובה מהירה והתאמה של מערכות השיווק לשינויים ולהתפתחות בנתונים הצרכניים של לקוחותיהן. במקביל מתפתח עולם השיווק הדיגיטלי והכלים הטכנולוגיים שהוא מציע בקצב שקשה לעמוד בו.
  • חברות הביטוח ניצבות בפני אתגר לא קטן, ועליהן להשכיל ליצור קמפיינים שיווקיים דינאמיים, שיכולים להגיב במהירות לשינויים המספקים משוב בזמן אמת, ואפשרות שיפור ומינוף של הקמפיין באופן רציף.זו בדיוק ההתמחות שלנו ביוניסל. לאורך השנים חזינו מקרוב בצמיחה החדה שחלה בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי וצברנו ניסיון יקר ערך שמאפשר לנו לבנות קמפיינים אפקטיביים, פשוטים וכדאיים, לנצל ברמה מיטבית את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, ולהעניק לחברות הביטוח את השירות והליווי המקצועיים המדויקים למאפיינים השיווקיים שלהן.
  ביטוח

  דיוור אלקטרוני חכם – ניהול קשרי לקוחות במיטבו

  הדיוור האלקטרוני הוא הדרך של חברות הביטוח להגדיל את בסיס הנתונים שלהן, לגייס לקוחות חדשים, ובעיקר להעמיק את מערכות היחסים עם הלקוחות הקיימים. הוא יוצר עבורן את האפשרות להיות בקשר רציף עם הלקוח, להתעדכן בשינוי פרטיו, ולהתאים את המסרים השיווקיים לפרופיל הספציפי שלו.

  • זהו כלי פשוט ונגיש ואפשר להעביר בו מסרים למספר גדול של נמענים בעלות זעומה. הוא בעל ערך החזר השקעה גבוה, והוא מספק משוב מקיף על יעילות הקמפיין ועל מידת ההיענות.
  • המערכות המתקדמות של יוניסל לוקחות את הדיוור האלקטרוני צעד נוסף קדימה.
  • הן בנויות בצורה חכמה ופשוטה שממצה את האפשרויות הרבות שלו, והן מהוות את הכלי המיטבי לניהול קשרי לקוחות. באמצעותן יכולות חברות הביטוח לנהל את מערכות היחסים שלהן עם לקוחותיהן ברמת דיוק מרבית, על פי הגדרות התואמות את הצרכים השיווקיים שלהן, באופן אוטומטי ודינאמי ותוך הפקת משוב רציף.
  • קמפיין ניוזלטר אפקטיבי לחברות הביטוח

  • חברת יוניסל מעצבת עבור חברות הביטוח רשת שיווקית שלמה הכוללת מסרונים (SMS), מיילים (רשימות תפוצה, ניוזלטר ודומיהם), POP-UPS ודפי נחיתה, שפזורים על פני הרשת בצמתים שיווקיים שונים ומופעלים על ידי טריגרים שהחברה קובעת מראש. המסרים מוזרמים לנמענים השונים במסלולים ותזמונים שונים על פי ההגדרות, ונותנים מענה שלם לכל לקוח בכל רגע.
   • בדרך זו יוצרת הרשת מסלולים אישיים או קבוצתיים ברמת פילוח ומיקוד מרבית, בונה תחושת יחס אישי, משמרת נאמנות ומגדילה את ההיענות. בתעשיית השירותים הפיננסיים ככלל, ובענף חברות הביטוח בפרט, ליצירת יחס אישי יש חשיבות מיוחדת, משום מורכבותו ורגישותו של הנושא. המטרה שלנו ביוניסל היא לבנות עבורכם קשרי לקוחות רציפים, אישיים ויציבים, ולייצר עבורכם ואתכם מערך שיווק שיש לו רמת התאמה מושלמת לצרכי הלקוח.

  שיווק נכון – הכירו את המבוטחים שלכם

  • כדי להצליח ליצור מערך שיווקי כזה זקוקות חברות הביטוח למערכת שמאפשרת הרחבה של מאגר הנתונים, ומשתמשת בו כדי להעביר מסרים בגמישות וביצירתיות כך שיתאימו במלואם לכל שינוי בפרטי הלקוחות ובמתרחש בחברה ובשוק.
  • המערכות שלנו בנויות להתעדכן בכל שינוי כזה בזמן אמת ולבצע בעצמן את ההתאמות הנדרשות. בנוסף ניתן לקבוע שינויים במערכת בכל רגע נתון. לכל קמפיין שלנו יש מנהל אישי שמלווה אותו ליווי שוטף, ומדריך את בעלי התפקידים בחברות כיצד למקסם את השימוש במערכת לצרכיה השיווקיים של החברה.

  הקמפיינים שלנו מיועדים לאפשר לחברת הביטוח לבנות יחסי אמון ונאמנות עם הלקוח בצורה הפשוטה והמשתלמת ביותר. לקוחות נאמנים מהווים לא רק את הבסיס להצלחת החברה אלא גם ערוץ שיווקי בפני עצמו, משום שהם מביאים בעקבותיהם מצטרפים חדשים. החברה זקוקה למערכת אפקטיבית, אמינה ופשוטה לתפעול שתיצור יחסים שוטפים עם הלקוח.  מערכות הדיוור האלקטרוני המתקדמות של יוניסל מנהלות עבור החברה את קשרי הלקוחות שלה כך שבאופן הפשוט ביותר ניתן להשיג את התוצאה המדויקת והרווחית ביותר.

  דיוור אלקטרוני לניהול פנים ארגוני

  • כלי הדיוור האלקטרוני המתקדמים של יוניסל מאפשרים לחברות הביטוח לנהל גם את התקשורת הפנים ארגונית שלהן בין ובתוך המחלקות השונות ובין בעלי התפקידים בחברה.
  • תקשורת פנים ארגונית היא המפתח לתפקוד מיטבי של החברה, והפלטפורמה הנגישה והנוחה של כלי הדיוור שאנו מציעים חוסכת לכם זמן, כוח אדם וכסף.
  • מערכות הדיוור החכמות מנהלות עבורכם הן את קשרי הלקוחות והן את התקשורת הפנימית, כך שתוכלו להיות שקטים ולדעת שהמערך השיווקי והפנים ארגוני שלכם פועל היטב ועונה על כל צרכי החברה.
  • שירות מקצועי, מסור ואדיב

  אנחנו ביוניסל שואפים להעניק את השירות המושלם לחברות איתן אנו עובדים ולהיות שותפים להצלחה שלהן. אנשי המקצוע שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר, והם זמינים עבור כל לקוח בכל רגע. חשוב לנו ליצור יחס אישי ותחושת ביטחון ואמון, ולספק עבור החברה את הפתרון השלם והנכון לה ביותר. אמנם יוניסל אינה חברת ביטוח, אך הפתרונות שאנו מעניקים הם פוליסת הביטוח שלכם ואיתם אתם יכולים להיות בטוחים שהשיווק הדיגיטלי שלכם אפקטיבי ומשתלם. פנו אלינו כדי ליצור קשר ונוכל לצאת לדרך וליצור ביחד מערכת יחסים נפלאה.

   לקבלת הצעת המחיר

   המשתלמת ביותר

   חייגו 072-395-4718
   או מלאו פרטים:


   תנאי מבצע

   יש לך רשימה מעל
   מיליון הודעות?
   פנה אלינו ישירות וקבל הצעה מיוחדת!